2014 yılında Peluş Üretimi ve E-ticaret sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni teknolojilerin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek e-ticaret sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla İstanbul’da kurulmuş olan Defne Oyuncak, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek E-ticaret dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir.

Defne Oyuncak’nın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

Defne Oyuncak ailesi tüm projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş ürün ve malzemeleri tercih ederek satış hedeflerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Saygılarımızla,

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.